Pošalji prijatelju

Opslužitelj na bioplinskom postrojenju (m/ž)

Hercegovac

Rok prijave:

  • SLK PROJEKT d.o.o.
  • Adresa: Domagojeva 14, 10000 Zagreb

SLK Projekt je društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, distribuciju i trgovinu električnom energijom. Bioplinska postrojenja prepoznata su kao ekološki najprihvatljiviji način zbrinjavanja raznih organskih sirovina. Oporabom biorazgradivog otpada na bioplinskom postrojenju u Hercegovcu proizvodi se toplinska i električna energija kao i visoko vrijedno prirodno organsko gnojivo, koje je nusproizvod cijeloga procesa.

Opis posla

Ključne odgovornosti su:
- radni zadaci vezani uz pravilan rad postrojenja
- rad na svakodnevnim zadacima utovara i pravilnog doziranja sirovine
- osnovno poznavanje rada generatorskog seta kao i svih strojeva na postrojenju, elektrotehničkih i sklopova automatike, servisnih intervala pojedinih strojeva i uređaja te pravovremeno otkrivanje i otklanjanje tehničkih kvarova
- održavanje čistoće na postrojenju i u radnim prostorijama
- rad na svim radnim strojevima na postrojenju

Uvjeti

- SSS elektro smjera, elektrotehnika – energetika
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada
- poznavanje jednog stranog jezika (prednost engleski jezik)
- vozačka dozvola B kategorije (prednost uvjerenje o osposobljavanju za rukovatelja radnim strojevima – utovarivač)
- spremnost na kontinuirani profesionalni i osobni razvoj i usavršavanje
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugovor o radu na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja
- kontinuirano učenje,usavršavanje i profesionalan razvoj
- redovita i sigurna primanja
- plaćeni putni troškovi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.