Pošalji prijatelju

Tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Markoja d.o.o. jedan je od vodećih sistem integratora u telekomunikacijskom sektoru. Poslujući više od 25 godina na području Hrvatske i šire regije, tvrtka je fokusirana na tri osnovna područja koja obuhvaćaju mrežnu infrastrukturu, radijske komunikacije te automatizaciju i energetiku.

Opis posla

Za naš Odjel servisa tražimo više djelatnika na radnom mjestu tehničara.

Opis posla:
- instalacija, puštanje u rad telekomunikacijske mreže i opreme
- ugradnja opreme, uređaja i njihovih komponenti
- samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu
- samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
- obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti

Radi se povremeno na terenu u Republici Hrvatskoj i inozemstvu.

Uvjeti

- SSS tehničke ili telekomunikacijske struke
- osnovno znanje iz strukturnog kabliranja
- spremnost za rad na terenu
- sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini te prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena
- profesionalan, proaktivan i odgovaran pristup radu
- energičnost, marljivost i pouzdanost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- dinamičan i raznovrstan posao
- rad s novim tehnologijama, materijalima i opremom
- stimulativna primanja
- mogućnost stručnog usavršavanja
- prijateljsku i otvorenu radnu okolinu

Početak rada po dogovoru.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.