Pošalji prijatelju

Serviser / monter / instalater klimatizacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

SISTEM SERVIS d.o.o. je tvrtka osnovana 2011. godine, s vizijom pružanja usluga vrhunske kvalitete na području izvođenja, održavanja i servisiranja opreme, instalacija i sustava klimatizacije, grijanja, hlađenja i ventilacije, tehničkog održavanja objekata, te svakodnevnih ili povremenih domarskih poslova. Tvrtka svoje poslovanje gradi na povjerenju, odgovornosti i ljudskosti prema partnerima i klijentima. Njihovo prepoznavanje takvog pristupa bilježi konstantan rast zahtjeva za našim uslugama. Zbog toga, prije svega, tražimo ljude pa tek onda majstore i one koji to žele postati. Ukoliko se vidiš u ovakvom okruženju, bit će nam drago da se prijaviš za radno mjesto.

Opis posla

Za radno mjesto serviser / monter / instalater klimatizacije (m/ž) tražimo kandidate za poslove:
- radovi na defektažama, popravcima, servisiranju, održavanju i montažama sustava klimatizacije (split sistemi, ventilokonvektori, VRV sustavi, i sl.)
- radovi na defektažama, popravcima, servisiranju, održavanju i montažama sustava ventilacije
- održavanje objekata, domarski poslovi

Uvjeti

- poželjno iskustvo u poslovima klimatizacije
- odgovorna, samostalna i marljiva osoba voljna učiti
- mogućnost prijave i osoba s tek završenom strukom u klimatizaciji, bez iskustva
- mogućnost prijave osoba s znanjem domarskih poslova i popravaka

Stručna sprema:

PKV, KV, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- uredna, redovita i stimulativna primanja
- službeno vozilo
- radno vrijeme 8 sati, vikendi neradni
- dodatne obuke i edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.