Pošalji prijatelju

Ribar (m/ž)

Jadran

Rok prijave:

  • PETER PAN d.o.o. za ulov i trgovinu ribom

Opis posla

Rad na ribarskom brodu - koči.

Mjesto rada: Jadransko more, uglavnom na području Dalmacije.

Uvjeti

- razina obrazovanja nije bitno
- pomorska knjižica
- mjesto stanovanja nije bitno jer se radi na brodu

Telefonski kontakt je na mobitel je direktno sa kapetanom na brodu, ukoliko se ne javlja znači da nema signala pa treba poslati SMS.

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- zajednički smještaj
- mogućnost rada na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.