Pošalji prijatelju

Mlinar (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

Žitoproizvod d.d. je jedna od rijetkih tvrtki koja se može pohvaliti zaokruženim procesom proizvodnje. Sustav čini vlastiti silos, mlin te proizvodni pogon svježe tjestenine.

Kontrolom kvalitete sirovine – od zrna do brašna, jamčimo 100% izvrsnost svakog finalnog proizvoda koji se nađe na stolu našeg kupca, a tradiciju i izvrsnost njegujemo više od 70 godina, a dolazi uz iskustvo od daleke 1946. godine.

Ponosni smo nosioci certifikata izvrsnosti, tj. sustave kontrole kvalitete – HACCAP Codex Alimentarius; ISO 9001:2015; IFS-International Featured Standard Food koji su dodatno jamstvo kvalitete i izvrsnosti svih naših proizvoda.

Okus tradicije! - u našoj pekarni peče se više od sedamdeset različitih pekarskih proizvoda.
Tradicionalne recepture, visokokvalitetni sastojci i suvremena tehnologija proizvodnje omogućuju nam da svakoga dana iznova pripremamo najfinije, najmirisnije pekarske proizvode.

KARLA svježa tjestenina njeguje dugogodišnju tradiciju sljubljivanja najfinije pšenične i durum krupice s delikatesnim sastojcima za nutritivno cjelovit, ukusan i mirisan obrok.

Brašna i krupice - ponosni smo što smo uspjeli sačuvati naš silos i mlin, te nastaviti proizvodnju najkvalitetnijih vrsta brašna i krupice, kako za vlastite potrebe tako i za naše kupce.
Isključivo meljemo žitarice iz domaćeg, provjerenog uzgoja te time održavamo kvalitetu mlinskih, ali i finalnih proizvoda.

Opis posla

- upravlja procesom vlaženja, meljave i prosijavanja
- po potrebi, podešava rad strojeva i uređaja kako bi konačni proizvod bio sukladan standardu i postignuta potrebna ekonomičnost procesa

Uvjeti

- minimalno 2 godine radnog iskustva
- odgovorna, otvorena i proaktivna osoba
- spremnost na učenje i razvijanje
- želja za napredovanjem

Pridružite nam se i postanite dio uspješnog tima.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- mogućnost plaćanja smještaja
- kontinuirani profesionalni razvoj i edukacija
- mogućnost napredovanja
- ugodnu radnu atmosferu i prijateljsko okruženje
- stabilna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.