Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Osijek

Rok prijave:

  • POLIKLINIKA OSIJEK za oftalmologiju, internu medicinu i neurologiju – društvo s ograničenom odgovornošću za obavljanje zdravstvene djelatnosti

Opis posla

Poslovi medicinske sestre / medicinskog tehničara u timu.

Uvjeti

- uvjerenje o položenom stručnom ispitu za one kandidate koji su imali obvezu polaganja istog

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Osječko-baranjska

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Europska avenija 20, 31000 Osijek

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.