Regionalni voditelj prodaje specijalnih građevinskih materijala (m/ž)

Hrvatska, BiH, Srbija

Rok prijave:

Naša tvrtka započela je s radom prije 30 godina na području inovativnih građevinskih tehnologija. Naše aktivnosti uključuju trgovinu specijalnim građevinskim materijalima za industrijske podove i dizajn.

Organizirana smo i dobro vodeća fleksibilna domaća tvrtka koja djeluje na području Hrvatske, BiH, Srbije i Slovenije.

Bavimo se izvođenjem industrijskih i dekorativnih podova te prodajom svih materijala za izvedbu navedenih podova.

Opis posla

Tražimo suradnike za prodaju specijalnih građevinskih proizvoda na području Hrvatske, BiH i Srbije.

Cilj nam je uvesti novu tehnologiju i liniju proizvoda na tržišta za koju tražimo talentiranu kolegicu ili kolegu.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

- mogućnost uspostave stabilne baze klijenata
- organizirana smo i dobro vodeća fleksibilna domaća tvrtka
- moderna informacijsko-komunikacijska upotreba
- prodajna obuka, redovito stručno vodstvo
- službeni automobil, laptop i mobitel
- sigurna osnovna plaća + proporcijalni bonus
- radno vrijeme fleksibilno
- razvijanje prodaje na području Hrvatske i Balkana

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.