Glavni koordinator za informiranje u farmakovigilanciji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Agencija za lijekove i medicinske proizvode

Opis posla

Na temelju članka 27. Statuta Agencije za lijekove i medicinske proizvode, ravnatelj Agencije raspisuje natječaj za radno mjesto:

Glavni koordinator za informiranje u farmakovigilanciji (m/ž) u Odsjeku farmakovigilanciju i racionalnu farmakoterapiju u Odjelu za sigurnu primjenu lijekova i medicinskih proizvoda - 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, probni rad 6 mjeseci.

Opis poslova:
- poslovi informiranja iz područja farmakovigilancije kroz izradu i koordinaciju izrade obavijesti i novosti za internetsku stranicu HALMED-a u dijelu Farmakovigilancija
- poslovi informiranja i edukacije o sigurnosnim pitanjima za lijekove te razvoj i održavanje HALMED-ovog e-edukacijskog modula
- pružanje informacija javnosti iz područja farmakovigilancije
- razvoj suradnje s relevantnim strukovnim i drugim organizacijama unutar i izvan Republike Hrvatske

Uvjeti

Uvjeti radnog mjesta:
- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski ili poslijediplomski stručni/znanstveni studij iz područja biomedicine i zdravstva ili prirodnih i biotehničkih znanosti
- radno iskustvo u struci od najmanje 5 godina
- organizacijske sposobnosti
- komunikacijske vještine i vještine u međuljudskim odnosima
- znanje engleskog jezika
- poznavanje rada na računalu

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- presliku diplome najviše završene škole
- presliku uvjerenja nadležnog tijela ili drugi odgovarajući dokument kojim se dokazuje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak - ne starije od 6 mjeseci
- presliku identifikacijskog dokumenta (putovnica ili osobna iskaznica)
- dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, preslika radne knjižice ili drugi odgovarajući dokument)

Kandidati koji budu odabrani bit će pozvani na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta, o čemu će biti posebno obaviješteni.

Mjesto i vrijeme održavanja testiranja bit će objavljeni na web stranici Agencije za lijekove i medicinske proizvode www.halmed.hr najmanje 8 dana prije testiranja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta podnose se do 22.08.2019. godine.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Agencija za lijekove i medicinske proizvode, Ksaverska cesta 4, 10000 Zagreb, s naznakom: „Za natječaj za radno mjesto glavni/a koordinator/ica za informiranje u farmakovigilanciji“.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.