Pošalji prijatelju

Instalater centralnog grijanja (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

Die Immotec Personal GmbH ist ein bedeutender Personaldienstleister im Bereich qualifizierter Zeitarbeit und vermittelt seit Jahren engagiertes Fachpersonal im gesamten deutschsprachigen Raum. Finden Sie bei uns Ihren Partner für die fachgerechte Ausführung Ihrer Aufträge in den Berufszweigen: Heizungs-, Sanitär- und Lüftungsbau Elektro- und Anlageninstallation Schlosserei-, Schweißerarbeiten Malerei und Beschichtungstechnik. Setzen Sie kurzfristig unsere voll ausgerüsteten Fachkräfte ein, um ihr Bauvorhaben jederzeit fristgerecht fertigstellen zu können.

Opis posla

Traži se:

Instalater centralnog grijanja (m/ž).

Uvjeti

- srednje strukovno obrazovanje
- radno iskustvo ili osnovno znanje izvođenja posla
- poznavanje njemačkog jezika, u obzir dolaze i drugi strani jezici
- vozačka dozvola B kategorije
- fleksibilnost

Zapošljavamo kandidate s hrvatskim ili EU državljanstvom.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i zainteresirani ste za nove izazove u Njemačkoj i Austriji, prijavite se na natječaj putem linka za prijavu ili nas kontaktirajte telefonski (radno vrijeme od ponedjeljka do petka: 08:30 - 17:00 h).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mjesečna netto plaća do 2700 € ovisno o stručnoj spremi i poznavanju njemačkog jezika
- njemački ugovor (njemačka prijava) na neodređeno (puno radno vrijeme)
- zapošljavanje cijele godine
- sigurno radno mjesto
- fleksibilna mogućnost godišnjeg odmora
- plaćen godišnji odmor
- točna isplata predujma i plaće
- referencije: pitajte suradnike, koji su kod nas zaposleni (broj telefona na zahtjev)
- plaća 2x mjesečno
- osiguran i plaćen smještaj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

do 2700 EUR

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.