Pošalji prijatelju

Skladišni radnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mjesto rada:

  • Zagreb - Jankomir

Opis posla:

  • preuzimanje, sortiranje i slaganje robe na predviđenu lokaciju u skladišnom i prodajnom prostoru
  • briga o rokovima trajanja i regalnim cijenama prodajnom prostoru
  • održavanje urednosti skladišnog i prodajnog prostora

Od Vas očekujemo:

  • SSS/KV
  • 6 mjeseci iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • odgovornost, spretnost, urednost, kolegijalnost

Nudimo Vam:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.

Vaše prijave očekujemo najkasnije do 06.09.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.