Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Toni&Guy
  • Adresa: Gajeva 29a, 10000 Zagreb

Internacionalna tvrtka TONI&GUY, lokacija Zagreb, traži iskusnog stilista/stilisticu osposobljene za samostalni rad šišanja i bojanja, koji žele biti dio dinamičnog, ambicioznog i vrhunskog tima.
TONI&GUY je engleski brand s više od 50 godina iskustva u edukaciji, superiornoj usluzi klijenata i u ekspertizi njege kose. TONI&GUY frizeri su educirani prema najvišim standardima industrije i obučeni za najkreativnije i najpreciznije frizerske usluge.

Opis posla

TONI&GUY stilisti osiguravaju svim našim klijentima iskustvo izvrsnosti. Mi vjerujemo da nema granica, naši frizeri mogu raditi bilo gdje unutar naše internacionalne mreže, na stageu tokom sajmova ili u backstageu na revijama, na snimanjima editorijala i pritom živjeti posao frizera u punom smislu. Mi dostavljamo vrhunsku uslugu svima i ponosni smo dio TONI&GUY obitelji čiji član možeš postati i ti!

Uvjeti

Naš stilist mora željeti učiti i trajno se usavršavati, biti kreativan i predan svom poslu, osigurati svim klijentima autentičnu TONI&GUY uslugu i opravdati povjerenje naših klijenata. Poželjno je iskustvo od minimalno 5 godina i poznavanje engleskog jezika.

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Intenzivan trening prema TONI&GUY protokolu, dogovor o radnom vremenu, up-to-date edukacije prema zadnjim trendovima, popust na naše proizvode...

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.