Pošalji prijatelju

Viši analitičar - podrška sistemima za računovodstvo (m/ž)

Split

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo višeg analitičara, podršku sistemima za računovodstvo (Senior System Support Analyst, Accounting).

Opis posla:
- poslovi sistemske podrške radi osiguranja kontinuirane, neprekidne interakcije između zaposlenika u financijama i računovodstvu sa financijskim informacijskim sistemima (Deltek Costpoint, Cognos i dr.)

Mjesto rada (općina): Split (i inozemstvo po potrebi)

Uvjeti

- završen preddiplomski ili diplomski studij (poželjno smjer Financije/Računovodstvo ili Informatički management, ali nije uvjet)
- molba i životopis na engleskom jeziku
- aktivno znanje engleskog jezika
- napredno znanje rada na računalu (MS Office Excel)
- poželjno znanje CostPointa i Time&Expense Sistema
- poznavanje računovodstvenih standarda, financijskih sistema i procedura
- odlične analitičke i komunikacijske sposobnosti
- usredotočenost na detalje
- spremnost na putovanja u inozemstvo, po potrebi, do 30% vremena godišnje
- dokumente poslati putem linka prijava s naznakom IT-FIN

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Excel

Što nudimo

- radni odnos zasniva se na određeno, s mogućnošću produženja i sklapanja ugovora na neodređeno
- prijevoz na rad nadoknađuje se u cijelosti

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.