Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Novalja

Rok prijave:

  • NOVALIS d.o.o.
  • Adresa: Josipa Kunkere 8, 53291 Novalja
  • Telefon: 098 245 176
  • Web: http://www.novalis.com.hr
  • Osoba za kontakt: Elvira Škunca

Informacije o tvrtki možete pronaći na našoj web stranici www.novalis.com.hr

Opis posla

- čišćenje i pranje unutarnjih i vanjskih površina i prostorija naših trgovačkih i ugostiteljskih objekata
- briga o čistoći sanitarija i kanti za smeće
- ostali zadaci prema uputama voditelja objekata

Uvjeti

- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima može biti prednost, ali nije uvjet
- organiziranost, odgovornost i pouzdanost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 98 245 176

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mogućnost toplog obroka uz 50% popusta u vlastitom restoranu u sklopu trgovačkog centra Hiper Novalis
- osiguran besplatan smještaj
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Ličko-senjska Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.