Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Novalja

Rok prijave:

Opis posla

- pranje kose, bojanje, šišanje, feniranje, izrada frizura

Uvjeti

- posao zahtjeva timski rad i predanost poslu
- komunikativnost i ljubaznost
- poznavanje barem jednog stranog jezika, no nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- mogućnost toplog obroka uz 50% popusta u vlastitom restoranu u sklopu trgovačkog centra Hiper Novalis
- osiguran besplatan smještaj
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
- mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Ličko-senjska Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.