Pošalji prijatelju

Radnik za berbu i pakiranje gljiva (m/ž)

Velika Britanija, Irska, Njemačka

Rok prijave:

Opis posla

- berba i pakiranje gljiva
- rad u skladištu

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 95 380 3144

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- satnica: u rasponu od 9.19 € do 9.88 € ovisno za koju se državu prijavljujete + bonusi
- organiziran kvalitetan smještaj (cca. €200 mjesečno, režije uključene)
- radni tjedan: 42-48 sati
- ugovor na godinu dana s mogućnošću stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.