Pošalji prijatelju

Vozač / dostavljač domaćeg prijevoza (m/ž)

Donji Stupnik, Zagreb

Rok prijave:

  • Fero-Term d.o.o.
  • Adresa: Gospodarska ulica 17, Donji Stupnik, Zagreb

Fero-Term d.o.o., renomirana hrvatska tvrtka, osnovana 1991. godine najveći je domaći lanac maloprodaje i veleprodaje kupaonske i sanitarne opreme, pločica, sistema grijanja i hlađenja te solarnih sustava.

Opis posla

- kvalitativno i kvantitativno preuzimanje i izdavanje robe putem popratne dokumentacije
- samoinicijativnost, urednost te vrlo visoka odgovornost prema radnom mjestu i robi
- organizacijske i logističke sposobnosti
- ažurno i točno obavljanje danih zadataka
- kolegijalnost i timski rad

Uvjeti

- vozačka dozvola C kategorije
- potvrda o nekažnjavanju
- radno iskustvo u skladišnim poslovima min 2 g.
- prednost položen KOD 95

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 91 660 8272

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

C

Što nudimo

- ugodno radno okruženje
- motivirajuća mjesečna primanja
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.