Pošalji prijatelju

Serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ime Weishaupt znači pouzdanost, visoku kvalitetu i najbolji servis. Kao obiteljsko, srednje veliko poduzeće dovoljno smo veliki da smo s našom energijskom tehnikom uspješni u cijelom svijetu. S druge strane, dovoljno smo i mali da možemo djelovati neovisno, odgovorno, fleksibilno i dosljedno.

Opis posla

- obavljanje redovitih servisa kod kupaca
- puštanje u rad prodanih uređaja
- otklanjanje pogrešaka na prodanim uređajima
- suradnja s odjelom tehnike
- tehnička podrška i savjetovanje prodajnim inženjerima i ostalom prodajnom osoblju
- praćenje svih novosti na stručnom području

Uvjeti

- naobrazba tehničkog smjera - elektrotehnika/električar
- prednost predstavlja aktivno znanje njemačkog jezika
- poznavanje računalstva (MS Office, Internet, Elektronička pošta)
- dobre organizacijske i komunikacijske sposobnosti, usmjerenost na timski rad
- točnost, komunikativnost i pripravnost na stjecanje novog znanja
- vozački ispit B kategorije i sklonost radu na terenu
- prednost je poznavanje plamenika i sustava grijanja i zakonodavstva vezanog na ove proizvode
- radno iskustvo nije uvjet, nego želja za znanjem

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo Vam mogućnost osobnog i stručnog razvoja te dugoročne suradnje u ugodnom međunarodnom okružju. Redovito stručno osposobljavanje u matičnom društvu u Njemačkoj i izvan nje te svu podršku kod preuzimanja novih radnih zadataka.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.