Pošalji prijatelju

Tehničar - serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

SpaS Studio d.o.o. se dugi niz godina bavi prodajom, dopremom, montažom te servisnom podrškom opreme za privatni i profesionalni Wellness. Kao ovlašteni zastupnici hidromasažnih bazena američke marke Hot Spring, i renomiranog njemačkog proizvođača sauna – Klafs, sa zadovoljstvom možemo reći da nudimo najbolju vrijednost za novac, te vrhunsku i profesionalnu uslugu kakvu naši klijenti i zaslužuju.

Opis posla

Širimo naš tim te smo u potrazi za osobom koja bi došla na poziciju:

Tehničar - serviser (m/ž) - sauna i hidromasažnih bazena.

Opis radnog mjesta:
- organizacija, doprema i instalacija sauna, hidromasažnih bazena i ostale wellness opreme
- praćenje i briga o instaliranoj opremi nakon instalacije
- aktivna komunikacija prema klijentima i suradnja u provođenju prodajnih aktivnosti
- predlaganje aktivnosti za povećanje efikasnosti rada

Uvjeti

- KV/VKV/SSS
- minimalno 3 godine iskustva
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na poslovna putovanja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju te smatrate da zadovoljavate navedene uvjete pošaljite nam vaš životopis.

Samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije bit će kontaktirani.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja te dodatne bonuse ovisne o rezultatima rada
- stalne edukacije i napredovanje
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.