Pošalji prijatelju

Montažer / serviser (m/ž)

Split

Rok prijave:

Tvrtka Industry Impex d.o.o. osnovana je 1995. godine u Splitu i od tada djeluje na području dobave i ugradnje klimatizacijske i ventilacijske opreme.
Kontinuiranim napredovanjem i usvajanjem novih tehnologija Industry Impex d.o.o. postaje generalni zastupnik jednog od vodećih japanskih proizvođača klima uređaja - HITACHI za područje Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Ujedno pružamo i daljnje održavanje klimatizacijske i ventilacijske opreme uz mogućnost produljenja jamstva na opremu i izvedene radove.

Opis posla

Tražimo više montažera / servisera (m/ž) rashladne i klimatizacijske tehnike / HVAC.

Uvjeti

- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- sklonost timskom radu
- inicijativa i želja za učenjem
- visoka motiviranost
- komunikativnost, ljubaznost u ophođenju s ljudima, pedantnost
- položen ispit za vozača B kategorije

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni mobitel
- službeno vozilo
- edukacije
- plaća od 5000 do 8000 kn ovisno o znanju i iskustvu kandidata
- plaćene dnevnice za službeni put

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 8000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.