Referent u odjelu komercijalne podrške kupcima - Customer service (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Obala Grupa d.o.o., među vodećim regionalnim tvrtkama koje se bave proizvodnjom i distribucijom renomiranih brandova: Orangina, Limona, Spezi, RUF, Zonin i dr.

Opis posla

Zbog proširenja svog poslovanja pozivamo vas da se pridružite našem timu na radnom mjestu:

Referent u odjelu komercijalne podrške kupcima - Customer service (m/ž) - Zagreb.

Glavni zadatak Customer Service tima je osigurati otpremu naših proizvoda u skladu sa željama i potrebama naših kupaca provedbom sljedećih aktivnosti: zaprimanje i upisivanje narudžbi u poslovni sustav, izrada otpremnica, komunikacija s kupcima u vezi isporuka, izrada računa i ostale dokumentacije te suradnja s našim prodajnim timom, financijama i cijelim logističkim timom kako bi uspješno upravljali procesom prodaje.

Uvjeti

Tražimo nekog tko je sistematičan, proaktivan, s lakoćom usmeno i pismeno komunicira te posjeduje sljedeća znanja i vještine:
- SSS/VŠS/VSS ekonomski smjer
- poznavanje robno materijalnog knjigovodstva i iskustvo u istom
- poznavanje ostalog uredskog poslovanja
- aktivno korištenje MS Office paketa, iskustvo rada u SWING-u i EDI - prednost
- sklonost radu u timu, organiziranost, fleksibilnost i ustrajnost

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete i vidite se u timu Obala Grupe d.o.o. pošaljite nam životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.