Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka E-RAČUNOVODSTVO I SAVJETOVANJE d.o.o. osnovana je 2006.g. u Zagrebu i pruža računovodstvene usluge kao i usluge savjetovanja u vezi s primjenom računovodstvenih i poreznih zakona i pravilnika. Naše višegodišnje iskustvo i stručnost u obavljanju računovodstvenih poslova upotpunili smo 2010. godine uvođenjem i primjenom online tehnologija kako bi našim korisnicima olakšali poslovanje.

Opis posla

- obavljanje računovodstvenih poslova za tvrtke i obrte
- knjiženje U-RA, I-RA, bankovnih izvoda, obračun plaća i putnih naloga, usklada saldakonti kartica
- vođenje glavne knjige te ostalih pomoćnih knjiga i računovodstvenih evidencija
- poslovna korespondencija

Uvjeti

- radno iskustvo na računovodstvenim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.