Pošalji prijatelju

Ličilac / Soboslikar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Elicom d.o.o. za elektrotehničku i graditeljsku djelatnost osnovan je 1994. godine na pouzdanim temeljima prethodne 15-godišnje elektrotehničke-obrtničke djelatnosti.

Visoki europski kriteriji organizacije, stručnost i kvalitete izvođenja, koje smo si na samom početku postavili, uvjetovali su naš daljnji razvoj i stjecanje statusa uspješne i renomirane tvrtke sa Certifikatom ISO 9001:2015. Više o našim uslugama i referencama pogledajte na našoj web stranici.

Opis posla

Tražimo djelatnika/icu za radove pripreme i ličenja niskih čeličnih konstrukcija.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od tri mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.