Pošalji prijatelju

Tesar (m/ž)

Osijek

Rok prijave:

  • MONTER d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu

Opis posla

Izvođenje građevinskih radova - tesarski poslovi.

Uvjeti

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poslodavac organizira prijevoz na posao i s posla
- u slučaju terenskog rada na jadranskoj obali poslodavac organizira prijevoz i smještaj

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 8000 kn

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.