Pošalji prijatelju

Radnik na održavanju (m/ž)

Košute

Rok prijave:

Purex d.o.o. je poduzeće osnovano 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa, prerađevina od purećeg mesa i suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na području Splita (13 prodavaonica) i Zagreba (10 prodavaonica).

Opis posla

- poslovi industrijskog održavanja
- održavanje elektroničnih, električnih, pneumatskih i hidrauličkih uređaja i opreme
- defektaža kvarova i popravak neispravnih uređaja i opreme
- kontrola i održavanje kontinuirane ispravnosti strojeva sukladno tehničkoj dokumentaciji i internim planovima održavanja

Uvjeti

- srednja stručna sprema (elektro struka, strojobravar)
- spremnost na učenje i usavršavanje
- sposobnost rada u timu
- sposobnost rješavanja problema
- poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
- odgovorna, otvorena i proaktivna osoba

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- dinamično radno okruženje
- mogućnost timskog rada, ali i samostalnosti u poslu
- mogućnost napredovanja
- stabilna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.