Pošalji prijatelju

Agent / pomoćnik u prodaji nekretnina (m/ž)

Krk, Crikvenica, Rijeka

Rok prijave:

  • CASA DE MAR NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i usluge
  • Adresa: Liburnijska 9, 51000 Rijeka
  • Telefon: +385 98 973 6012
  • Web: http://www.casademar.com

Opis posla

Uslijed širenja poslovanja tražimo više agenata (m/ž) za prodaju za naše urede na Krku, Crikvenici i Rijeci.

Opis posla:
- praćenje tržišta nekretnina na zadanom području
- dobavljanje novih nekretnina
- komuniciranje sa prodavateljima nekretnina
- rad s kupcima, pokazivanje nekretnina, prodaja nekretnina i realizacija prodaja nekretnina sa odgovarajućim bonusom

Isprobajte naš koncept prodaje bez stresa!

Uvjeti

- iskustvo u radu agenta za prodaju nekretnina je plus
- iskustvo u prodaji je plus
- aktivno poznavanje barem jednog svjetskog jezika je plus (poželjno engleski i/ili njemački)
- visoka motiviranost za radom i izvršenjem postavljenih ciljeva
- komunikativnost, urednost i profesionalan odnos s klijentima
- dobro poznavanje rada na računalu (Word, e-mail, internet)

Ovo je idealno radno mjesto za motivirane djelatnike koji žele biti nagrađeni prema svom radu i učinku. Ako ste motivirana i organizirana osoba koja traži bolje radne uvjete i želite realizirati svoje potencijale u ugodnoj atmosferi, dođite rasti sa nama.

Molimo prijave slati putem linka za prijavu.

O rezultatima natječaja biti će obaviješteni isključivo kandidati koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- najbolji kandidati dobit će upotrebu službenog vozila + laptop + mobitel i druge pogodnosti
- ugodno radno okruženje s obukom i vođenjem
- mogućnost napredovanja u struci
- mogućnost iznadprosječnih primanja (preko 10.000kn mjesečno) u skladu s vašim sposobnostima i zalaganjem, a bez pretjeranog stresa
- terenski i uredski posao s fleksibilnim radnim vremenom
- dodatni bonus za djelatnike s dobrim poznavanjem njemačkog jezika

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.