Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja elektro proizvodnje (m/ž)

Jastrebarsko

Rok prijave:

Sinusmatik d.o.o. je tvrtka koja se bavi proizvodnjom kontrolnih panela po visokim svjetskim standardima, razvojem i izradom vanserijskih elektro-kučišta za vozila, te elektroinstalacijama za Monorail i Amusment industriju. U 10 godina postojanja je naša tvrtka isporučila postrojenja na sve kontinente, te je izradila mnogobrojna prototip postrojenja.

Opis posla:

Kabliranje kontrolnih ormara sa ostatkom postrojenja, senzorikom, operator panelima itd.

Proaktivno sudjelovanje u proizvodnji i projektima, konzultiranje s voditeljem proizvodnje. Optimizacija proizvodnih procesa po svjetskim standardima.

Mjesto obavljanja posla: Jastrebarsko

Uvjeti:

  • VKV/SSS/VŠS
  • poznavanje el. shema
  • prednost: znanje stranog jezika i posjedovanje vozačke dozvole

Nudimo:

Rad na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 45 dana.

Početna primanja od 7000kn do 8000 kn netto + prijevoz.

Nudimo ugodnu radnu okolinu i rad u dobrostojećem poduzeću, dobra primanja i rad na interesantnim projektima. Svjesni smo činjenice da su radnici vrijednost društva stoga ulažemo u njihovu izobrazbu i cijenimo osobni napredak. Širenje poslovanja u svijetu za nas predstavlja izazov, stoga zadatke želimo povjeriti odgovornoj ekipi koja će biti motivirana za rast i razvoj društva.

Prijavite se putem LINKA ZA PRIJAVU do 27.08.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.