Pošalji prijatelju

Konobar / Barmen (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BISTRONOMIA BAR d.o.o.
  • Adresa: Nikole Tesle 12, 10000 Zagreb

Opis posla

- posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i standardima sa naglaskom na povećanje prodaje
- profesionalan i ljubazan odnos prema gostima
- pružanje izvrsne usluge našim kupcima
- održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora te radne opreme

Uvjeti

- 1 godina iskustva na istim poslovima
- poznavanje engleskog jezika - razina C1/B2
- komunikativnost, razvijene prodajne vještine, uslužnost
- timski rad i kooperativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
- odgovornost prema poslu i želja za napretkom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 91 620 4989

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- redovita primanja uz punu prijavu
- rad u mladom i ambicioznom timu
- mogućnost odabira lokacije prema blizini stanovanja
- rad uz najviše standarde ugostiteljstva
- rad u smjenama, slobodan dan
- osnovnu plaću za redovan rad plus mogućnost stimulacije ovisno o tjednim/mjesečnim ciljevima
- plaćen prekovremeni rad
- veliku mogućnost brzog razvoja i napredovanja
- mogućnost napretka na više pozicije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.