Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

otok Lopud

Rok prijave:

Happy to be with you!
LAFODIA HOTEL & RESORT je potpuno renovirani hotel sa 4 zvjezdice, smješten na samom jugu Hrvatske, u blizini Dubrovnika, na otoku Lopudu.

Naša vizija je postići visoki nivo usluge koju pružamo našim gostima, podrazumijevajući da su naši zaposlenici ključni faktor uspjeha koji određuje kvalitetu usluge.

Ako želite podijeliti ovo predivno iskustvo sa nama i spremni ste prilagoditi se radu na otoku, dostizati nove ciljeve i poboljšati svoje profesionalno iskustvo, pridružite nam se i postanite dio našeg mladog i modernog tima.

Ako ste sposobni, fleksibilni, pouzdani i precizni u onome što radite te volite rad u timu, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

  • čisti sve hotelske javne površine, ulaze, prolaze i garderobe za zaposlenike
  • čisti sve staklene površine na hotelskim javnim prostorima te hotelske sanitarne čvorove
  • održava i čisti sve strojeve i alate potrebne za rad

Uvjeti:

  • engleski jezik poželjan
  • marljivost, odgovornost i sklonost timskom radu

Našim zaposlenicima nudimo:

  • rad u ugodnoj radnoj klimi
  • besplatan smještaj u udobnim sobama: svaka soba za smještaj naših radnika ima vlastitu kupaonicu, balkon, televizor, wi-fi, posteljinu, ručnike i toaletni papir
  • čišćenje soba i mijenjanje posteljine jedan put tjedno (nadopuna ručnika i toaletnog papira)
  • besplatna 2 topla obroka (ručak i večeru u kantini hotela)
  • besplatno pranje radne odjeće

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 27.08.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.