Pošalji prijatelju

Automehaničar / Bravar (m/ž)

Dugo Selo

Rok prijave:

  • Kemokop d.o.o.
  • Adresa: Industrijska 10, 10370 Dugo Selo

Kemokop d.o.o. je jedna od vodećih tvrtki u gospodarenju otpadom i transportu kemikalija te je prisutna na tržištu preko 25 godina. Glavne djelatnosti tvrtke su promet i transport kemikalija te gospodarenje otpadom. Sjedište tvrtke se nalazi Dugom Selu.

Trenutno zapošljavamo 55 djelatnika.

Radi uspješnog širenja poslovanja tražimo dinamične, komunikativne, snalažljive i odgovorne suradnike.

Mjesto rada: Dugo Selo

Opis posla:

Obavljanje mehaničkog održavanja vozila i pogona tvrtke u Dugom Selu.

Od kandidata očekujemo:

  • automehaničar / bravar i ostala srodna zanimanja

Nudimo:

  • službeni mobitel
  • mogućnost napredovanja
  • ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od 1-2 mjeseca

Ako se prepoznajete u opisu posla, javite nam se putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.