Pošalji prijatelju

Voditelj odjela ljudskih potencijala i općih poslova (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Fashion Company je kompanija koja se bavi modom i modnom maloprodajom i veleprodajom sa svoja 23 maloprodajna mjesta u Hrvatskoj (sa Srbijom, Crnom Gorom i Makedonijom taj broj raste na preko 60). Brendovi koje Fashion Company zastupa pripadaju klasi svjetski poznatih modernih urbanih brendova kao što su: Diesel, Calvin Klein, Premiata, Levi's, Tommy Hilfiger, Scotch & Soda, Replay, Timberland, Camper, Cesare Paciotti, Bata, Liu Jo, Guess, Desigual, NZA New Zealand, Lee, Wrangler, Paciotti 4US, Mango, UGG@Australia i mnogih drugih.

Svaki od naših brendova uživa visok stupanj autonomije, ali i odgovornosti kako bi sačuvao kreativnu slobodu uz primjenu globalne strategije.

Voditelj odjela ljudskih potencijala i općih poslova (m/ž)

(Zagreb)

Opis posla

  • implementiranje strateških planova ljudskih resursa u odjelu maloprodaje s ciljem osiguravanja potrebnih resursa za realizaciju ciljeva tvrtke
  • planiranje zapošljavanja djelatnika kao i upravljanje selekcijskim procesom zapošljavanja u svrhu osiguravanja potrebnih kapaciteta za ispunjenje ciljeva poduzeća (intervjuiranje, testiranje, koordinacija privremene radne snage, studenata i učenika)
  • suradnja sa nadležnim službama za zapošljavanje i posrednicima za regrutaciju kadrova
  • organiziranje internih i eksternih treninga vještina prodaje, upravljanja i ostalih potrebnih vještina, usmjerena na uspješnost i povećanje produktivnosti pojedinaca i timova, te u svrhu njihova razvoja i obrazovanja
  • identificiranje zaposlenih s visokim potencijalom i učinkom u cilju njihovog daljnjeg razvoja unutar tvrtke, poticanje izvrsnosti,  isticanje zasluga i uspjeha zaposlenika
  • pružanje podrške u procesu upravljanja učinkom zaposlenih
  • uspostavljanje i održavanje pozitivne klime, unutar tvrtke i u odjelu maloprodaje u cilju unapređenja produktivnosti i motivacije zaposlenih (ispitivanje stavova, radnih odnosa, publikacije, usklađivanje s radnim zakonima, disciplina)
  • organiziranje aktivnosti vezane za prilagodbu  i orijentaciju novozaposlenih
  • koordiniranje kompletnom dokumentacijom unutar odjela ljudskih potencijala
  • koordiniranje opće kadrovske administracije
  • vođenje i ažuriranje baze kandidata i ostalih potrebnih evidencija
  • primjenjivanje zakonske regulative unutar domene odjela ljudskih potencijala
  • praćenje troškova rada, sudjelovanje u izradi budžeta

Uvjeti

  • VSS - psihologija, humanistički ili društveni smjer
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • korištenje računalnog paketa MS Office
  • organizacijske vještine i sistematičnost u radu
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • rad u renomiranoj kompaniji
  • rad u dinamičnom okruženju
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativno nagrađivanje

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.