Pošalji prijatelju

Vagar (m/ž)

Zabok

Rok prijave:

Grupa CIAK vodeći je distributer akumulatora, motornih ulja, guma i autoopreme te lider na tržištu zbrinjavanja opasnog i neopasnog otpada.

Opis posla

- vaganje i kontrola količina
- nadgledanje prijema i istovara/utovara robe
- administrativno vođenje poslovnih procesa

Uvjeti

Savršeni kandidat:
- poznavanje rada na računalu (word, excel)
- posjeduje iskustvo u radu s ljudima
- komunikativnost

Ukoliko smatrate kako ispunjavate navedene uvjete i želite se pridružiti našem timu, Vaš cijenjeni životopis molimo poslati isključivo putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u drugi krug natječaja.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- zaposlenje na određeno vrijeme uz mogućnost zaposlenja na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Krapinsko-zagorska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.