Pošalji prijatelju

Trener sportske rekreacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Gimnastički klub "Trešnjevka"
  • Adresa: Rovinjska 3, 10000 Zagreb

Gimnastički klub Trešnjevka, mlad i profesionalan kolektiv osnovan je 2013 godine u Zagrebu te danas broji preko 700 članova u natjecateljskim i rekreativnim kategorijama, djeluje na tri lokacije: dvije na području Trešnjevke i jedna na području Lučkog.

Uz stručno vođenje naš je cilj je pružiti svim članovima ugodno, poticajno, zabavno i edukativno iskustvo.

Opis posla

Tražimo trenera (m/ž) sportske rekreacije za predškolski i školski uzrast ili trenera (m/ž) sportske gimnastike s iskustvom.

Opis poslova:
Kao trener/ica u rekreativnim programima bit ćeš zadužen/a u dogovoru sa voditeljem za planiranje i provođenje programa rada u popodnevnim satima preko tjedna i subotom ujutro, a tvoj će prioritet biti sigurnost djece, uz poticanje pozitivnog okruženja. Motiviran/a za daljnje samostalno učenje.

Uvjeti

Idealno, ti si sportski entuzijast s gimnastičkim iskustvom. U dobroj si fizičkoj spremi, pozitivnog stava, voliš raditi s djecom te si spreman na timski rad.

Tvoja kvalifikacija je:
- magistar kineziologije
- stručni prvostupnik trenerske struke
- student / studentica kineziološkog fakulteta ili trenerskog studija
- gimnastičar / gimnastičarka na studiju

Ako se prepoznaješ i želiš nam se pridružiti svoj životopis pošalji putem linka za prijavu do 28.08.2019. godine.

Veselimo se tvojoj prijavi.

Sportski pozdrav!

Što nudimo

Rad u mladom i pozitivnom okruženju, prilika za stručno napredovanje i stalno zaposlenje uz probni rok od 3 mjeseca.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 3.183,84 kuna.