Pošalji prijatelju

Operater u dojavnom centru (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BILIĆ-ERIĆ d.o.o. za privatnu zaštitu
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 3, TC Millenium, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.bilic-eric.hr

Bilić-Erić d.o.o. za privatnu zaštitu već 20 godina pridonosi sigurnosti i ugledu poslovnih partnera.
Odabir zaposlenika iznimno je važan segment u ostvarivanju željene razine poslovanja kao i u daljnjem razvoju poslovnih mogućnosti.
Vodimo brigu o svojim zaposlenicima uvažavajući različitost osobnih interesa kroz promicanje korporativnih vrijednosti i održivost poslovanja.
Vjerujemo da svaki zaposlenik svojim predanim radom pridonosi osobnom, ali i zajedničkom uspjehu.

Opis posla

- rad na sustavu za prihvat alarmnih dojava
- komunikacija sa klijentima
- komunikacija sa djelatnicima društva
- prateći administrativni poslovi

Uvjeti

- komunikativnost
- timski rad
- sposobnost rada u stresnim uvjetima
- rad na računalu (Excel, Outlook)
- multitasking
- spremnost na učenje i usavršavanje
- dopuštenje za poslove privatne zaštite-zaštitara ili zaštitara tehničara
- poslodavac snosi troškove stjecanja Dopuštenja za poslove privatne zaštite

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

nije uvjet

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- uhodavanje u posao
- primanja sukladno internom pravilniku društva
- napredovanje prema radnim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.