Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Blind Horse d.o.o.
  • Adresa: Plinarska 75, 21 000 Split

Blind Horse Bistro je mali bistro u sklopu hotela Divota**** u Splitskom Varošu (Plinarska 27). Bistro svoju ponudu temelji na zdravim, organskim namirnicama kontroliranog podrijetla. Meni se sastoji od sokova, juha, salata i zdravih deserata s naglaskom na funkcionalnosti svakog jela na čovjekovo zdravlje.

Pozivamo sve kandidate koji žele biti dio našeg tima i misle da mogu doprinijeti uspješnom razvoju Blind Horse Bistroa svojim idejama, znanjem, vještinama i iskustvom da nam se pridruže!

Opis posla

- samostalno zaprimanje narudžbi
- pripremanje svježih namjernica za vrlo jednostavna jela (sokovi, salate, sendviči) prema postojećim receptima
- poštivanje visokih higijenskih standarda
- briga o potrošnji i pravilnom skladištenju namjernica
- obraćanje pozornosti na čistoću prostora, strojeva i uređaja u kuhinji

Uvjeti

- KV / SSS kuhar
- najmanje 1 godina radnog iskustva
- poznavanje engleskog jezika
- spremnost za timski rad u malom timu, kooperativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost, komunikativnost
- poznavanje HACCP sustava kvalitete
- održavanje čistoće kuhinje i opreme
- pridržavanje i provođenje ciljeva poslovanja objekta

Stručna sprema:

PKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- uredno i unaprijed dogovoreno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.