Pošalji prijatelju

Monter autodijelova (m/ž)

Lahr, Njemačka

Rok prijave:

  • SenaTech e. K.

SenaTech je tvrtka koja se bavi različitim djelatnostima u autoindustriji u Njemačkoj.

Opis posla

- demontaža i montaža auto dijelova
- zamjena auto dijelova - prednji, zadnji branici
- rad na vozilima starim najviše godinu dana - VW, Audi, Mercedes, Opel
- nadogradnja vozila, posebne namjene po željama naručitelja
- vozila se rastave, izvrši se nadogradnja i opet se sastave
- posao se obavlja u halama

Uvjeti

- nije potrebno radno iskustvo u sličnim poslovima
- bravari, autoelektričari, autolimari (prednost, ali nije uvjet)
- baratanje alatom (odvijač, bušilica, ubodna pila)
- iskustvo rada na automobilima (nije uvjet)
- EU dokumenti

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1400 do 2400 EUR

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.