Pošalji prijatelju

Arhitekt - dizajner interijera (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • CREARE d.o.o. za projektiranje, nadzor i inženjering

Opis posla

Arhitektonski ured u Dubrovniku traži osobu koja ima znanje crtanja u AutoCAD-u ili srodnom programu.

Mjesto rada: Dubrovnik.

Uvjeti

- poželjno 3D modeliranje te osnovno znanje u korištenju Microsoft Officea i drugih osnovnih programa

Životopis i mapu radova (ukoliko je ima) dostaviti putem linka za prijavu s kratkim predstavljanjem.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.