Pošalji prijatelju

Magistar farmacije (m/ž)

Osijek, Vinkovci

Rok prijave:

Opis posla

Izdavanje i stručno savjetovanje o lijekovima i medicinskim proizvoda na liječnički recept, bezreceptnih lijekova te ostalih medicinskih pomagala.

Zapošljavamo više izvršitelja/ica.

Uvjeti

- VSS / Magistar struke (odobrenje za samostalni rad i položen stručni ispit u Republici Hrvatskoj)

Zainteresirani kandidati mogu zamolbu i životopis dostaviti putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- podržavamo interes za dodatne edukacije
- podržavamo timski rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.