Pošalji prijatelju

Vodeći elektroinstalater jake i slabe struje (m/ž)

Zagreb i Zagrebačka županija

Rok prijave:

nitel
nitel-vatrodojava nitel-sustavi-tehnicke-zastitenitel-pametna-kucanitel-elektroinstalacijenitel-informaticke-mreze

NITEL d.o.o. za projektiranje, izvođenje, održavanje i ispitivanje sustava tehničke zaštite, vatrodojave, elektroinstalacija jake i slabe struje te informatičkih sustava.

Tvrtka smo s 24 godine tradicije na hrvatskom tržištu te je iza nas bogato iskustvo i mnogi uspješni projekti.

Opis posla:

Tražimo radnike s iskustvom u samostalnom vođenju manjih ili većih skupina radnika te navedenim područjima djelatnosti:
  • izvođenje radova na elektroinstalacijama jake i slabe struje, informatičkih mreža i ostalih kabliranja vezanih uz telekomunikacije
  • polaganje kabelskih instalacija, izvođenje i montaža rasvjete, prekidača, tipkala, utičnica te elektro ormara
  • izvođenje sustava automatizacije KNX i Vimar By-me, sustava rasvjete DALI, portafonskih sustava, sustava tehničke zaštite, sustava za dojavu požara, odimljavanje i plinodetekciju

Uvjeti:

  • SSS elektrotehnička / elektrostrojarska / elektroobrtnička škola
  • 10 godina radnog iskustva
  • vozačka dozvola B kategorija

Što nudimo:

  • stalni radni odnos
  • plaća prema dogovoru
  • ugodno i profesionalno radno okruženje
  • rad s najnovijim tehnologijama
  • tehničko usavršavanje i dodatna edukacija
  • sigurno radno mjesto
  • cijeni se odanost i rad
  • mogućnost napredovanja
  • većina rada u Zagrebu i okolici
  • sav prekovremeni rad plaćen

Ako se vidite na ovoj poziciji, pozivamo Vas da se prijavite putem linka za prijavu najkasnije do 21.09.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.