Pošalji prijatelju

Tehničar u radionici za tahografe (m/ž)

Zagreb, Varaždin, Dalmacija, Rijeka, Istra

Rok prijave:

Tvrtka Digitalni tahograf d.o.o. u svojoj ponudi nudi širok asortiman proizvoda i usluga kao što je servis i baždarenje analognih i digitalnih tahografa, evidencija radnog vremena vozača, edukacija mobilnih radnika, periodička izobrazba vozača - Kod 95, DTgps - praćenje vozila.
Našim klijentima pružamo korisne savjete i podatke vezane uz tematiku tahografa i radnih vremena vozača te općenito detalje vezane uz cestovni prijevoz.

Trenutno poslujemo u četiri poslovnice diljem Hrvatske ( Zagreb, Varaždin, Rijeka i Split) , a u planu je otvaranje još poslovnica kako bi na jednakoj razini pružili uslugu u svim dijelovima Hrvatske.

Tražimo perspektivne ljude kako bi ojačali naš tim i zajedno napredovali. Mlade osobe, čak i one bez prijašnjeg radnog iskustva, dobrodošle su u naš tim jer i novi zaposlenici će proći kroz program internih treninga i edukacija.

Opis posla

Baždarenje i servis tahografa, analiza i obrada podataka s tahografa.

Uvjeti

- elektrotehnička škola - tehničar za električne strojeve ili autoelektričar ili automehaničar ili mehatroničar,
- osnovno poznavanje rada na računalu
- preciznost, marljivost samostalnost u radu
- tražimo odgovornu osobu koja je voljna učiti i stjecati nova znanja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad na određeno 3 mjeseca uz mogućnost produljenja ugovora na neodređeno
- mogućnost dodatnih edukacija za ispitivanje, ugradnju i popravak uređaja za bilježenje u cestovnom prometu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.