Commisioning Software Developer (m/f) / Programer za puštanje u pogon (m/ž)

cijeli svijet

Rok prijave:

Danieli Systec jedan je od svjetskih lidera na području automatizacije, elektrike, elektromehanike i elektrohidraulike. Naše aktivnosti se protežu od projektiranja, proizvodnje i postavljanja strojeva i postrojenja za metalnu industriju u čitavom svijetu!

Tvrtka broji više od 280 zaposlenih, mahom fakultetski obrazovanih stručnjaka koji sudjeluju u razvoju i implementaciji najnovijih tehnoloških rješenja. Profesionalan i inovativan pristup, kontinuiran razvoj i učenje, individualni doprinos svakog zaposlenika te prijateljsko i suportivno okruženje čine temelje našeg poslovanja.

Ako ste ambiciozna osoba, usmjereni na rješenja i zadovoljstvo klijenata te spremni na rad s najnovijim tehnologijama javite nam se i ostvarite priliku za rad na zanimljivim i dinamičnim međunarodnim projektima i inovacijama!

Opis posla

Programiranje proizvodnih postavki u automatiziranim postrojenjima; priprema potrebnih parametara za programiranje pojedinih uređaja te puštanje u pogon. Instalacija level2 sustava upravljanja u industriji.

Uvjeti

- viša/visoka stručna sprema Tehničkog usmjerenja (računarstvo, elektrotehnika, informatika, politehnika) ili SSS s višegodišnjim iskustvom u programiranju
- 2 godine iskustva u .NET C# i C/C++
- poznavanje objektno orijentiranog programiranja
- poznavanje PL/SQL jezika te SQL/Oracle relacijskih baza
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sposobnost timskog rada
- spremnost na putovanja i terenski rad 6 mjeseci godišnje i više

Prednosti:
- poznavanje talijanskog jezika
- iskustvo programiranja u Delphi okruženju

Način prijave: molimo pošaljite vaš CV te prijavu za posao na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Talijanski (prednost)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.