Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • MILŠPED društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge
  • Adresa: Gospodarska 2c, 10000 Zagreb

MILŠPED d.o.o. tvrtka je koja posluje na području cijele Hrvatske, sa sjedištem u Sv. Nedjelji. S djelovanjem je krenula 2013. godine i broji preko 100 zaposlenih djelatnika. Tvrtka kao svoje primarne djelatnosti izdvaja poslove koji se tiču transporta, skladištenja i logistike te u svemu navedenom posjeduje bogato iskustvo.

Opis posla

- operativno provođenje svih poslova vezanih uz računovodstvo prema slovenskom zakonodavstvu
- poslovi kontrolinga i priprema izvještaja o poslovanju
- nadzor dokumentacijskih procesa i arhiviranje

Poslovi koje ćete raditi uključuju:
- organiziranje, vođenje i nadziranje rada sektora
- sastavljanje zakonskih izvještaja prema slovenskom zakonodavstvu i ostalih internih financijskih izvješća
- poznavanje i primjena svih temeljnih slovenskih poreznih propisa i računovodstvenih standarda

Uvjeti

- 3+ godina iskustva na poziciji direktora/voditelja računovodstva ili 2+godine na poziciji menadžera u revizorskoj kući (velika četvorka) – prednost ukoliko dolazi iz branše
- visoko obrazovanje – ekonomija, računovodstvo
- znanje slovenskog jezika
- samostalnost u poznavanju i tumačenju i primjeni slovenskih poreznih i računovodstvenih propisa
- operativno iskustvo u poslovima financija, računovodstva, kontrolinga, min. 10 godina
- samostalnost u poznavanju i tumačenju IFRS-a kao i poznavanje specifičnosti u primjeni istih u Sloveniji
- samostalnost u obračunu plaća
- iskustvo u upravljanju ljudima i procesima – od 2 do 5 direktno podređenih
- prednost je iskustvo u ERP implementacijama i stabilizacijama posebno NAV i SAP

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

10

Jezici:

Engleski (napredno), Slovenski (napredno)

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok
- konkurentna primanja
- službeno prijenosno računalo i mobitel
- samostalnost u radu
- rad u dinamičnom, rastućem i perspektivnom okruženju
- edukaciju prema Vašim potrebama
- ugodnu radnu atmosferu
- fleksibilnost u radu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
Gospodarska 2c, 10431 Sveta Nedelja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.