Pošalji prijatelju

Marketing Asistent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

Već gotovo 30 godina zastupamo vodeće svjetske proizvođače softvera i hardvera te poslujemo u čitavoj regiji i tržištima EU. Javi nam se ako je marketing nešto što te pokreće i želiš raditi s vodećim svjetskim brendovima. Više o nama na www.hsm360.com.

Opis posla:

Provođenje HSM online i offline marketinških kampanja i aktivnosti u skladu s marketing strategijom.

Posao obuhvaća:
  • Kreiranje i ažuriranje web stranica HSM informatike (Landing pages, web formulari, ažuriranje opisa proizvoda, cijena,..)
  • SEO optimizacija web stranica
  • Online oglašavanje / Google Ads i LinkedIn
  • Kreiranje Email kampanja i izradu Newslettera
  • Sudjelovanje u provođenju ostalih digitalnih marketinških aktivnosti
  • Sudjelovanje u organizaciji poslovnih evenata tvrtke

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji
  • Informatička pismenost
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Komunikativnost, proaktivnost, kreativnost, pedantnost
  • Samostalnost u radu u skladu s ovlaštenjima

Prednosti:

  • Iskustvo u WordPressu, Google Adsu, LinkedInu, MailChimpu
  • Interes za novim tehnologijama
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna certifikacija, interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s atraktivnim i vodećim svjetskim tehnologijama i brendovima
  • Rad na neodređeno (nakon probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo te da se pridružiš HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošalji do 18.09.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.