Pošalji prijatelju

Poslovni konzultant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • NARODNE NOVINE, d.d.
  • Adresa: Savski gaj, XIII. put br. 6, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.nn.hr

Opis posla

Narodne novine d.d. dana 06. rujna 2019. raspisuju natječaj za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme, uz uvjet probnog roka za radno mjesto

Poslovni konzultant (m/ž) - 1 izvršitelj/ica s mjestom rada u Zagrebu.

Uvjeti

- VŠS/VSS, elektrotehnički fakultet ili prirodoslovno-matematički fakultet ili fakultet organizacijsko-informatičkog, odnosno drugog tehničkog usmjerenja ili ekonomski fakultet (informatički smjer)
- 2 godine iskustva na poslovima implementacije ili sličnim poslovima

Od kandidata očekujemo:
- poznavanje ciklusa razvoja softverskih rješenja
- poznavanje metodologija razvoja softverskih rješenja
- visoko izražene analitičke sposobnosti
- prikupljanje informacija za izradu poslovnih specifikacija
- izrada i obrada funkcionalnih i nefunkcionalnih zahtjeva, te dizajniranje i dokumentiranje načina izrade IT komponenti
- izrada specifikacija aplikativnih i sistemskih tehnoloških rješenja koja će osigurati podršku poslovnom procesu
- sudjelovanje u planiranju isporuka i integraciji IT komponenti
- analiza i sudjelovanje u aktivnostima otklanjanja zastoja u radu IT sustava
- sudjelovanje u propisanim procesima razvoja i podrške IT sustavima
- izrada korisničkih uputa
- poznavanje rada s bazama podataka
- sudjelovanje i poticanje napretka i optimizacije rada postojećih poslovnih sustava

Posebna znanja i vještine:
- poželjno znanje razvoja programskih rješenja
- poželjni stručni certifikati iz područja poznavanja operativnih sustava, mrežnih sustava, baza podataka, portalnih i web tehnologija te razvoja programskih rješenja primijenjenih u ICT sustavu Društva
- znanje stranog jezika (engleski)

Dokumenti koje je potrebno dostaviti:
- prijavu na natječaj
- životopis
- ovjerenu presliku diplome
- elektronički zapis HZMO-a o radnom stažu ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od tri mjeseca)
- preslike certifikata ukoliko ih kandidat posjeduje

Dokumenti predani za natječaj ne vraćaju se kandidatima, stoga se prilažu preslike, a naknadno prije izbora može se zatražiti uvid u izvornik.

Zainteresirani kandidati dužni su prijave za zasnivanje radnog odnosa dostaviti isključivo u zatvorenoj omotnici na adresu: NARODNE NOVINE d.d., Zagreb, Savski gaj, XIII. put 6, Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova, s naznakom "ZA NATJEČAJ - POSLOVNI KONZULTANT", zaključno s 27. rujna 2019. Zamolbe dostavljene na drugi način (e-mailom, faxom i sl.) neće se razmatrati.

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Dostavljeni osobni podaci čuvaju se u Narodnim novinama d.d. 3 mjeseca od zaključenja natječaja. Molimo kandidate koji nisu s time suglasni da to naglase u prijavi.

U svakom trenutku kandidati mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka, odnosno njihovo brisanje slanjem zahtjeva na adresu elektroničke pošte zop@nn.hr. Zahvaljujemo na Vašem odazivu i nadamo se budućoj suradnji.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Na ovaj oglas se možete prijaviti pismenim putem.
NARODNE NOVINE d.d., Savski gaj, XIII. put 6, Služba pravnih, kadrovskih i općih poslova, 10020 Zagreb

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.