Pošalji prijatelju

Senior C# .NET Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • WEB Marketing d.o.o.
  • Adresa: Ul. Francesca Tenchinija 2a, 10090 Zagreb
  • Web: https://www.wem.hr/

WEB Marketing tvrtka uspješno je prisutna na tržištu od 2000. godine, a njezina djelatnost je razvoj poslovnih web aplikacija po mjeri, te naprednih web rješenja.

Rad na lokaciji klijenta, te na zanimljivim i dinamičnim projektima koristeći moderne tehnologije razvoja u jednom od vodećih osiguravajućih društva u Hrvatskoj i regiji.

OPIS POSLA:

  • Razvoj u ASP.NET (MVC), C#, HTML 5, JavaScript
  • Razvoj arhitekture poslovnih aplikativnih sustava
  • Rad na razvoju backenda i na implementaciji frontenda (pripremljenog HTML-a i CSS-a od strane Frontend developera)
  • Izrada Unit testova

INFORMATIČKA ZNANJA:

  • Dobro poznavanje: C#, .NET Framework, JavaScript, ASP.NET MVC, OOP, MS SQL Server, HTML 5
  • Osnovno poznavanje:  Team Foundation Server, Git
  • Prednost: poznavanje i iskustvo u razvoju sustava temeljenih na paradigmi SOA (Service Oriented Architecture)

NUDIMO:

  • motivirajuće uvjete
  • rad na zanimljivim i dinamičnim projektima, gdje se modernim tehnologijama razvija aplikacija za interne potrebe klijenta
  • kontinuirano stjecanje novih znanja iz područja razvoja web aplikacija od strane stručnih i iskusnih članova tima
  • okruženje u kojem je radom i zalaganjem te komunikacijom i argumentima moguće uvesti promjenu
  • odlazak na konferenciju po želji u Hrvatskoj i regiji
  • okruženje sa kvalitetnim međuljudskim odnosima, te ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
  • teambuilding aktivnosti i putovanja
  • i sve ostalo po dogovoru i željama - cilj nam je da budete zadovoljni i motivirani za posao koji radite, molimo nadopunite niz sa svojim potrebama i željama
  • ukoliko ste već zaposleni spremni smo Vam ponuditi i kompenzacijski paket za prelazak

Više o natječaju možete saznati na LINKU.

UVJETI:

  • potrebna stručna sprema: SSS/VŠS/VSS/Inženjer informatike
  • potrebne godine iskustva: 5 i više godina
  • potrebno znanje jezika: engleski, B1 (razumijevanje, govor, pisanje)

OSTALI UVJETI:

Posebno cijenimo želju kandidata da pišu kvalitetan i čitak kod, profesionalno napreduju, sustavno i temeljito prilaze rješavanju svakodnevnih izazova.

Izražena sposobnost dizajnersko/projektantskog razmišljanja, sklonost uvođenju novih alata i metodologija, komunikativnost i sklonost timskom radu, spremnost za dodatni napor i za brzo usvajanje novih znanja i vještina, samostalnost, snalažljivost, razvijene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti.

IDEALAN KANDIDAT/KANDIDATKINJA JE:

  • dobar poznavatelj razvoja poslovnih web aplikacija po mjeri
  • odgovoran pristup prema poslu i kolegama
  • ima razvijene konceptualna i logičke vještine
  • sposoban i samostalan u rješavanju izazova
  • proaktivan i odgovoran prema poslu i kolegama
  • osoba kojoj je važna kvaliteta koda kojeg piše

Jako nam je bitna poslovna kultura u kojoj se nalazimo, pa tako želimo da se svaki naš zaposlenik osjeća ugodno na mjestu na kojem radi. Iz tog razloga je bitno da imate otvoren i odgovoran pristup prema poslu i kolegama.
Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.