Pošalji prijatelju

Key Account Manager / Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • RWE Solar d.o.o.

Mjesto rada: Zagreb

RWE Solar je tvrtka s dugogodišnjim iskustvom i specijalizacijom u projektiranju i gradnji sunčanih elektrana po principu ključ u ruke. Klijentima nudimo širok spektar specijaliziranih usluga u svim fazama realizacije projekata gradnje sunčanih elektrana te pomažemo prilikom financiranja gradnje i ishođenja bespovratnih potpora.

Dio smo innogy grupe, jedne od vodećih energetskih kompanija u Europi sa 42.000 zaposlenih i 22 milijuna kupaca električne energije i plina u 10 europskih zemalja.

Opis posla:

  • Organiziranje, kontaktiranje i dogovaranje sastanaka s poslovnim kupcima
  • Akvizicija novih poslovnih kupaca
  • Priprema i slanje ponuda kupcima
  • Koordinacija pripreme i zaključivanje ugovora
  • Vođenje brige o klijentu od pripreme do finalizacije projekta
  • Koordinacija izrade mjesečnih i godišnjih izvještaja o prodaji
  • Kontrola naplate izdanih računa poslovnim korisnicima i naplata istih
  • Aktivna prodaja sunčanih elektrana poslovnim kupcima
  • Priprema i prezentacija ponuda i ugovora potencijalnim kupcima
  • Nadzor procesa prodaje i obrade podataka o potencijalnim kupcima
  • Uspostavljanje i održavanje odnosa sa postojećim i potencijalnim kupcima
  • Praćenje cijena na tržištu i rad konkurencije
  • Izrada izvještaja o realiziranim aktivnostima na tjednom i mjesečnom nivou nadređenima
  • Analiza tržišta i tržišnih trendova

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema (VSS)
  • Obavezno iskustvo u prodaji poslovnim kupcima barem 2 godine
  • Orijentacija na ostvarivanje ciljeva i rezultata
  • Proaktivnost, inicijativnost te visok stupanj samomotivacije
  • Spremnost na fleksibilno radno vrijeme
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ako se pronalazite u ovom opisu i želite raditi u rastućoj energetskoj tvrtki, pošaljite nam životopis do 16.09.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.