Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Velika Mlaka

Rok prijave:

  • MIBRA D.O.O. ZA USLUGE I TRGOVINU
  • Adresa: Vladimira Nazora 9, 10408 Velika Mlaka
  • Web: http://www.mibra.hr

Opis posla

Tražimo osobu za stručno osposobljavanje za radno mjesto Računovođa (m/ž) sa ciljem osposobljavanja polaznika za samostalno obavljanje poslova i zadaća računovođe.

Stručno osposobljavanje provodi se putem obrazovanja, podučavanja, uključivanja u rad i samostalnog rada polaznika, pod nadzorom i uz stručnu pomoć i usmjeravanje mentora.

Poslovi i zadaće koje će polaznik za vrijeme stručnog osposobljavanja obavljati u knjigovodstvenom servisu su naročito:
- sudjelovanje u svim knjigovodstvenim poslovima: priprema dokumenta za knjiženje, knjiženje poslovne dokumentacije, financijsko knjigovodstvo, salda-konti, robno-materijalno knjigovodstvo, računovodstvo osnovnih sredstava, obračuni putnih troškova, obračuni plaća i drugih dohodaka, obračuni i prijave poreza, priprema poreznih i financijskih izvješća i drugo
- sudjelovanje u komunikaciji sa strankama knjigovodstvenog servisa, poreznim tijelima, bankama i drugim institucijama
- praćenje propisa iz područja knjigovodstva i financija i drugih relevantnih propisa i izvora
- i drugi poslovi u u skladu s naravi i vrsti posla za koje je osposobljava

Uvjeti

- osobe do navršenih 30 godina koje nemaju više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje su se obrazovale
- nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju Zavoda za zapošljavanje 30 dana
- ekonomska škola; studij ekonomije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- polaznik će uz puno mentorske podrške i pomoći u radu steći praktično iskustvo u svim poslovima koji se obavljaju u knjigovodstvenom servisu
- mogućnost stalnog zaposlenja
- Hrvatski zavod za zapošljavanje osigurava novčanu pomoć polazniku, koja za 2019. godinu iznosi 3.000,00 kn mjesečno
- poslodavac osigurava polazniku trošak prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.