Pošalji prijatelju

Arhitekt programskog rješenja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CS Computer Systems d.o.o.
  • Adresa: Prečko 1a, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.cs.hr

CS Computer Systems je informatička kuća s 30 godina prisutnosti na hrvatskom ICT tržištu. Projektiramo, uvodimo i održavamo poslovne informacijske i komunikacijske sustave visoke raspoloživosti za, informatički, visoko zahtjevne i profilirane kupce.

Iskustvo i znanja naših inženjera, a sukladno tome i naša lista korisnika, glavni su temelj naše prepoznatljivosti.

Partnerstva, uglavnom duža od jednog desetljeća, koja imamo s vodećim proizvođačima i kreatorima informatičkih tehnologija i tržišta, dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.

Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju. Tražimo motivirane i sposobne ljude koji će naš postojeći tim pojačati i dodati mu novu vrijednost.

Opis posla

Pridruži se timu koji radi na novom projektu i ima priliku graditi sutrašnjicu. Ako imaš strast za rad na arhitekturi programskog sustava i pratiš nove tehnologije onda smo mjesto gdje želiš raditi. Idealan smo balans rada, noviteta, zabave i izazova. Kod nas se imaš priliku pokazati i tako odrediti ulogu i smjer u kojem se želiš dalje razvijati.

Više o projektima na kojima radimo možeš vidjeti na www.aviion.tv

Uvjeti

- iskustvo u radu na arhitetkuri programskih rješenja
- poznavanje troslojne arhitekture, mikroservisa i rada s dokerima
- snalaženje u programskom okruženju - .NET core (TFS ili Git)
- dizajniranje sloja podataka - SQL (MsSql ili PostgreSQL), NO SQL (MongoDb), Caching (Redis ili Aerospike)
- iskustvo rada po SCRUM metodologiji (ili sličnoj agilnoj metodi)
- odgovornost, samostalnost i rad u timu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

CS je tvrtka u kojoj možete dugoročno razvijati vašu karijeru. Naša opredijeljenost individualnom izboru omogućuje vam prilagodbu različitih aspekata vaše karijere i dodatno obrazovanje. Razvijamo kulturu inovacije što znači da će vaše ideje o tome kako unaprijediti naše i poslovanje naših klijenata biti visoko vrednovane.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.