Pošalji prijatelju

Business Support Associate (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZGI d.o.o
  • Adresa: Vrandučka 5 A, 10000 Zagreb

ZGI d.o.o Zagreb je kompanija koja kroz svoj djelokrug poslovanja nastoji da bude promotor ideja održivoga razvoja i unaprjeđenja kvaliteta radne i životne sredine. Lideri smo u oblasti energetskog certificiranja, zaštite okoliša, laboratorijskih ispitivanja i zaštite na radu i zaštite od požara.

Posvećeni smo razvoju i edukaciji naših ljudi. Snažno vjerujemo da su ljudi naša najveća vrijednost.

Opis posla

Poslujemo na području cijele Hrvatske i BiH, a za naš uspješan tim u Zagrebu, tražimo nove kolege koji će svojim znanjem i pozitivnom energijom učiniti da rastemo zajedno:

Business Support Associate (m/ž) – 1 izvršitelj/ica, Zagreb.

Neki od Vaših ključnih zadataka, biti će:
- administrativna, operativna i organizacijska podrška biznisu
- komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima
- kreiranje ponuda i vođenje prodajnog procesa do zaključenja ugovora – u skladu sa instrukcijama i uz podršku nadređenog
- vođenje evidencija
- vođenje i upravljanje arhivom (hard copy i digitalna arhiva na cloud-u)
- organizacija timskih sastanaka, sačinjavanje i dostavljanje zapisnika

Uvjeti

Idealni kandidati ispunjavaju sljedeće uslove:
- SSS, općeg, ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
- minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima administrativne podrške biznisu, prednost će imati kandidati koji su radili na poslovima podrške biznisu u kompanijama koje se bave poslovima zaštite na radu, zaštite od požara i slično
- orijentacija i fokus na rezultat
- organizacijske sposobnosti
- orijentacija na detalje
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač)
- poznavanje rada na računaru – Office paket
- poznavanje rada na online platformama, software-ima i aplikacijama za podršku biznisu (npr. Salesforce) je prednost
- poznavanje i korištenje engleskog jezika

Od Vas očekujemo da učestvujete, učite, vrijedno radite, doprinesete svojim idejama i prijedlozima, da imate svježe i kreativno razmišljanje, da razvijate Vaše najbolje osobine i talente.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju navedene uslove.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Mi ćemo Vam osigurati:
- priliku da napravite preokret i donesete novu vrijednost
- priliku da svoje ideje realizirate i uživate u rezultatima
- rad u okruženju koje posluje sa jasno postavljenim pravilima i u skladu sa zakonskim propisima
- profesionalni rast i razvoj kroz poslovne izazove i dinamične radne zadatke
- plaćene formalne i neformalne edukacije
- cijeli tim regionalnih stručnjaka koji je na raspolaganju u svakom trenutku za svaku vrstu podrške i educiranja
- timska i kompanijska druženja

Mi ćemo se pobrinuti:
- da radite posao u kojem uživate, u okruženju koje Vas podržava u svemu
- da svaki dan dolazite sretni na posao
- i za sve ostalo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.