Pošalji prijatelju

Domar (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

AMEC RIJEKATEKSTIL d.o.o. je kroz dugogodišnje poslovanje postao sinonim za modu, visoku kvalitetu odjeće i svjetske modne marke. Osim poslovanja sa vrhunskim modnim brandovima kao što su Max Mara, Weekend Max Mara, Max & Co., Marella i Tosca Blu, tvrtka je i vodeći hrvatski opskrbljivač brodova kao i veliki posrednik kod kupnje ili najma nekretnina.

Opskrbljujemo domaće i strane brodove u lukama Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i Italije. Vršimo opskrbu brodova širokim spektrom artikala: hrane, pića, duhanskih proizvoda, palubne opreme, sigurnosne opreme, boje, brodskih motora i rezervnih dijelova. Opskrbljujemo brodove na vezu u luci i brodogradilištu, kao i na sidrištima.

Opis posla

U svrhu održavanje poslovnog objekta tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu Domar (m/ž).

Glavni poslovi i zadaci su:
- briga o stanju poslovnog objekta i ispravnosti svih instalacija
- poznavanje elektro, hidro, strojarskih sustava te sustava tehničke zaštite
- svakodnevna kontrola objekta i otklanjanje sitnih kvarova
- komunikacija s ugovornim pružateljima usluga za održavanje

Uvjeti

Uvjeti i vještine koje kandidati moraju zadovoljavati:
- KV/SSS
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
- sposobnost obavljanja fizičkih poslova
- pedantnost i urednost
- izražene komunikacijske vještine
- znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima i popravcima
- spretnost i samostalnost u obavljanju poslova
- poznavanje rada na računalu

Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka biti će pozvani na razgovor po isteku roka za prijavu.

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme/stalni radni odnos
- fleksibilno radno vrijeme
- pružamo mogućnost rada u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju sa stjecanjem novih znanja i iskustava

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.