Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Eding d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Froudeova 9 , bavi se građenjem i opremanjem objekta. Specijalizirani smo za rekonstrukcije i adaptacije prvenstveno hotelskih objekata te izvođenje radova na objektima javne namjene.

Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova: vođenje poslovnih knjiga (knjiženja URA i IRA, izvoda)
- izrada zakonskih statističkih izvještaja, financijskih izvještaja, periodičnog i završnog računa, izrada različitih internih financijskih izvještaja za potrebe Uprave društva i ostalih djelatnika tvrtke
- knjiženje računa i građevinskih situacija
- suradnja s revizorima te priprema izvještaja
- suradnja s poreznim savjetnicima
- praćenje važećih propisa iz područja računovodstva i financija te njihova zakonska primjena
- dnevno praćenje tekućih kunskih i deviznih obveza virmanskih naloga
- vođenje evidencije o rokovima plaćanja
- predlaganje i provedba ostalih odluka i naloga Uprave

Uvjeti

- srednja / viša / visoka stručna sprema
- tražimo osobu koja je u potpunosti samostalna u obavljanju gore navedenih poslova, pedantnu, snalažljivu, širokog spektra znanja knjigovodstveno financijskih poslova
- potrebno radno iskustvo u navedenim poslovima 5 godina
- proaktivnost i sklonost timskom radu i međusobnoj suradnji
- visoku motiviranost za rad i sklonost rješavanju problema
- izraženu sposobnost određivanja prioriteta
- prednost rad u građevinskim tvrtkama

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
- priliku za osobni i profesionalni razvoj, plaćene edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.